Reklama wielkoformatowa w centrum Płocka!

Oferta reklamowa skierowana jest do wszystkich, którzy stawiają na nowoczesny i dynamiczny marketing. Skuteczność reklamy multimedialnej jest zgodnie z najnowszymi analizami rynku jedną z najwyższych spośród instrumentów marketingowych. Wykorzystanie ekranów LED podnosi sprzedaż nawet o 40% od momentu rozpoczęcia kampanii marketingowej.

Proponujemy Państwu unikatowy nośnik reklamy zewnętrznej znajdujący się u zbiegu ulic Jachowicza i Kilińskiego, przy jednym z głównych skrzyżowań, gdzie zatrzymują się auta wjeżdżające do miasta zarówno od strony Warszawy, jak i Kutna i Włocławka, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Warszawskiej. Usytuowanie ekranu przy głównej arterii Płocka gwarantuje szeroki zasięg prezentowanej reklamy. Ten wielkoformatowy największy w Płocku telebim o powierzchni prawie 30 m2 (8,2×3,6) przykuwa uwagę tysiąca osób dziennie dynamicznym, pełnym kolorów obrazem. Cyfrowa technologia LED sprawia, że obraz jest doskonale widoczny o każdej porze i w każdych warunkach atmosferycznych.

Reklama w formie spotu przyciąga wzrok, wyróżnia się spośród statycznych form reklamowych, daje dowolność wyrazu i możliwość niezwykle szybkiej modyfikacji prezentowanych treści.

Proponujemy emisję spotów o długości 15 sekund w pętlach 3 minutowych, co oznacza, że w godzinach uruchomienia ekranu (7-22) Państwa spot wyświetlany będzie 300 razy. Jeżeli na skrzyżowaniu  będzie stało tylko 10 aut- osób, zasięg reklamy to 3000 odbiorców dziennie!

Istnieje możliwość opracowania przez nas spotu na podstawie dostarczonych materiałów: ulotek, plakatów, zdjęć, logotypów, nagrań wideo.

Parametry oferty :

 

Lokalizacja  : Skrzyżowanie ulic Jachowicza i Kilińskiego

Czas pracy telebimu : od godz. 7:00 do 22:00

Cykl wyświetlanych spotów : Pętla 3 minutowa ( spot wyświetlany co 3 minuty )

Czas trwania spotu : 15 sekund

 

Telebim o wymiarach : 8,2m x 3,6m

Powierzchnia 29,5 m2

Wielkość plamki : P16

Technologia: 3LED

 

Preferowana rozdzielczość materiałów: 1024×448

Format plików: preferowany WMA / JPG  –  przyjmiemy wszystkie pozostałe

 

Zapraszamy do współpracy!

Tel. 601733911